אין תגובות

עד כמה שוות הדירות בצפון העיר?

דירות למכירה בצפון תל אביב

העיר תל אביב מציע לכם שפע של הזדמנויות לעסקאות נדל”ן נהדרות, גם למגורים עבורכם וגם להשקעה לעתיד. בתור העיר השנייה בגדולה בארץ מבחינת כמות התושבים וראשונה בגודל השטח, המגוון בה כל כך גדול, ומאפשר לכם לבחור את הדירה המדויקת והמתאימה ביותר עבורכם. צעד אחר צעד נעזור לכם, עם הידע והניסיון הרב שצברנו בתחום, לאתר את הנכס שיתאים לצורך ולרצונות האישיים שלכם, ובהתאם למצב השוק. אנחנו נעשה הכל, ומעבר לכך, כדי שתרגישו בטוחים בבחירה שלכם בתל אביב, ושיהיה במזל טוב 🙂

שכונות הצפון – בין הכפר לעיר – והכל בתל אביב

מתעניינים בדירות למכירה בתל אביב? צפון העיר מחכה לכם. בעוד לעיתים אנחנו מזהים את תל אביב כצפופה וסואנת, שכונות הצפון דווקא מציגות תמונה שונה. את תרבות הפנאי והבילויים היא משאירה למרכז העיר ולדרומה, שם תמצאו המון צעירים צובאים ביום ובלילה את הרחובות. צפון העיר מתגאה במרחביה הירוקים, בשכונות מרווחות, תחבורה ציבורית שמחברת אותה לשאר גוש דן ותל אביב, קרבה לים ולפארק הירקון, ואל תדאגו, ישנם גם בתי קפה, מרכזי מסחר ותרבות, אוניברסיטה, ועוד מרכיבים רבים שהופכים את צפון תל אביב למקום המושלם למשפחות, מבוגרים וצעירים כאחד, אשר מעוניינים לגור בעיר, אבל לשמור קצת מרחק מההמולה.

הכל תלוי בסוגי הדירות למכירה שאתם מחפשים בצפון ת”א

צפון העיר למעשה מחולק למספר אזורים ושכונות. רובע הצפון הישן, אשר נחשב למעשה לדרום-צפון תל אביב, עדיין קרוב כמרחק הליכה בחלקים ממנו לאזורים עמוסי אוכל רחוב, ומרכזי מסחר ובילוי. צפונה יותר משם תמצאו שכונות יוקרה שקטות ומרווחות, בעלות אופי כפרי ומנותקות יחסית מהמולת העיר. הצפון נפרש גם מזרחה משכונות אלה, אל אזורים בהם קיימת תנופת בנייה בשנים האחרונות, ופרויקטים חדשים מציעים לכם דירות מהניילון. גם בתוך שכונות הצפון תמצאו הבדלים משמעותיים המשפיעים על שווי הדירות ואופי השכונה. אם תבחרו לרכוש נכס בצפון העיר, חשוב מאוד שתבינו מה אתם מחפשים ורוצים מהעיר, ובשביל זה אנחנו כאן. להבין את הצרכים והרצונות שלכם ולהתאים לפיכך את האזור הנכון לכם ואת הדירה שתוציא את המקסימום מההשקעה שלכם.

השקעה בטוחה בעתיד

סיבוב קצר בצפון תל אביב ומיד תתאהבו. השקט, המרחב, השכונות הנקיות וההשקעה בנוף העירוני, כל זאת במרחק קצר במיוחד מכל מה שטוב וכיף בעיר הזאת, מושכים אוכלוסייה חזקה ומגוונת, שתורמת לעליית שווי הדירות, כך שהנכס שלכם ימשיך להשתבח ושההשקעה שלכם תשתלם.

תגובות (0)